06.14-én az Unilever SE Ground Golf Csapat,X. Újhegyi Sport ligetben rendezett versenyen vettünk részt, ahol kis csapatunk ismét szép eredménnyel zárta a versenyt.
2.Molnár Annamária
3.Körmöndiné Szabó Xavéria
Aranylabdát ütött - Czékmánné Ferenczi Andrea
Ffi. 2.Rácz Jenő 3.Nagy István
Marcsi.
Folytassa a posta olvasását »
Mai napon, 06.21-én a Kőbányai Lombik
Se. rendezett Ground Golf versenyt a Szántóföldi Sport
Centrumban.
47 fő vett részt. Sokan hiányoztak a versenyből. mert
Sport tábor és egyéb Egyesületi rendezvény miatt nem
tudtak eljönni. Az idő szép volt, hangulat és a társaság
remek.
Külön díjban részesültek az öt
kis manók, akik nagyon szépen helytálltak a felnőttek
közötti versenyen.
Gratulálunk Nekik és nagyon büszkék vagyunk Rájuk!
- Somogyi Dorina (10 éves) Mendei Se.
- Pénzes Levente (10 éves) Mendei Se.
- Tollas Ádám (10 éves) Lombik Se
- Tollas Áron (10 éves) Lombik Se
- Tollas Dávid (13 éves) Lombik Se
Marcsi.
Folytassa a posta olvasását »